Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky tenisového turnaje LEGEND OPEN

20. 7. 2009

Tenisový turnaj se vydařil

Tenisový turnaj ve Slavičíně pod názvem Legendy open hrálo letos 10 týmů, v příštím roce bude startovat již 16 dvojic. Premiérový ročník tenisového turnaje ve Slavičíně vyhrála místní dvojice R.Bartoš a P. Koseček, která ve zkráceném finále kvůli dešťové přeháňce porazila  dvojici J. Benko - Zd. Šiška v poměru 5:3.

Na velmi kvalitních antukových kurtech a areálu Oáza se představilo 10 dvojic,které byly rozděleny do dvou základních skupin. Odsud pak postupovaly 4 celky do čtvrtfinále. V A skupině kralovala dvojice R. Říha - R. Fryzelka a v béčku si prvenství zajistil pár J. Benko - Zd. Šiška.

Ve čtvrtfinále si vylámaly zuby některé favorizované celky a semifinálová klání byla již hlavně o psychické odolnosti hráčů.

V turnaji startovaly i dvě ženy a to Věra Hořáková a Lenka Fibichová, nejstarším účastníkem byl Milan Ptáček.

čtrvrtfinále :

J. Benko / Zd. Šiška vs M. Strnad / T. Strnad 9:4 A. Vaněčka / J. Divila vs R. Bartoš / P. Koseček 2:9  J. Smolek / L. Argaláš vs R. Říha / R. Fryzelka 6:9  M. Ptáček / J. Málek vs A. Strnad / T. Strnad 9:7

semifinále : J. Benko / Zd. Šiška vs M. Ptáček / J. Málek 9:6 R. Říha / R. Fryzelka vs R. Bartoš / P. Koseček 5:9