Jdi na obsah Jdi na menu

Slavičínští internacionálové porazili i Nedašov !

24. 6. 2008

Na vítězné vlně pokračují ve svém tažení fotbaloví internacionálové Slavičína, když dokázali ve svém dalším utkání porazit nebezpečný celek starých pánů z Nedašova 5:2 .
Úvod utkání vyšel lépe hostům, když se jim podařilo skórovat po kopu z rohu, domácí celek však vzápětí vyrovnal brankou Abraháma.
Nedašovští opět skórovali po brance jejich kanonýra Švacha, ale domácí dokázali do půle ještě otočit výsledek po brankách Kosečka a Smolka.Druhá půle už byla v režii domácího týmu, když se prosadil především střelecky disponovaný Smolek a další šance pochytal výborný brankář Nedašova.
Velmi slušné utkání řídil s přehledem Dušan Herák.
Další utkání čekají na slavičínské internacionály v Nemšové, Lipině, Šanově, Nedašově, Štítné, Vnorovech a slovenské Lovči.

Slavičín - Nedašov 5:2 (3:2)
Branky : Smolek 3, Abrahám a Koseček