Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavičínští fotbalisté vyhráli v Luhačovicích

7. 10. 2007

V pátečním utkání s tradičním rivalem z Luhačovic slavičínští internacionálové zvítězili

V utkání, které se hrálo v pátek 5. října s tradičním rivalem z Luhačovic, slavičínští internacionálové na umělé trávě v Luhačovicích zvítězili 2:1 , když začátek zápasu ovlivnila bouře, která se snesla nad Luhačovicemi.
 
Úvod utkání patřil překvapivě slavičínskému týmu, který se po kombinační hře dostával do šancí, ale ani Petr Koseček a Petr Abrhám své velké možnosti nevyužili, ale slavičínský tým svou hrou domácí dokonale zaskočil. Od polovinu první půle však převzali otěže zápasu do svých rukou Luhačovjané a Káňa trefil nejdříve břevno a poté se po krásné střele podařilo domácím Červenkou skórovat. Ti nadále pokračovali ve svém náporu, ale zaskočila je blesková kombinace Slavičanů po ose Smolek - Divila - Smolek, po které jsme vyrovnali a závěr první půle opět patřil našemu týmu.
 

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním strhnout vedení na svou stranu, což se jim málem po střelách Káni a Hyžíka podařilo. V této fázi zápasu se hrálo na horu dolů a každé mužstvo chtělo rozhodnout o svém vítězství, i když hru brzdilo řadu nepřesností na obou stranách a v závěru se štěstí přeci jen přiklonilo na stranu našeho týmu, když domácí reklamovali ofsajdovou pozici, ale Petr Koseček chladnokrevně zavěsil! Domácí vrhli v závěru všechny síly do útoku, ale mohli inkasovat další branky po smrtících kontrech Slavičanů, ty však zůstaly nevyužity. Utkání by slušela více remíza, ale naše mužstvo po nevýrazných výkonech v průběhu celé sezony potřebuje každé vítězství jako sůl a po doplnění kádru o mladší generaci budeme opět silným protivníkem pro všechny soupeře a nastoupená cesta je dobrá...... Luhačovjané prý 2 roky s nikým neprohráli a tak mají alespoň o čem přemýšlet ! Další utkání odehrají slavičínští hráči v sobotu 13. října na hřišti ve Slavičíně proti slovenské Lovči a za 14 dnů se utkají v derby s Bylnicí.
 
Luhačovice - Slavičín 1:2 (1:1)
Branky : J. Smolek, P. Koseček
 
sestava : P. Matula - Št. Heiník, M. Vaněk, J. Málek, M. Adámek , L. Argaláš, Br. Munster, J. Smolek, J. Divila, P. Koseček, P.Abrhám
připraveni zůstali : A. Strnad , M. Novák , H. Tlusťák , P. Kováč .
trenér : Ing. Milan Ptáček
 
 
(www.klobucko.cz)