Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápas s výběrem Spiše v Pitíně 19.5.2018

30. 5. 2018
Mezinárodní zápas :
 
Legendy Slavičín - Výběr Spiše;Slovensko 3 : 5
19.5.2018 v Pitíně !
Zápas se konal pod záštitou Města Slavičína !
 
Foto v galerii......

Internacionálové Slavičína hráli se Slováky

 

SLAVIČÍN: V mezinárodním utkání s výběrem Spiše doplatili hráči FC TVD na mizernou koncovku

 

Na skvěle připraveném pažitu v Pitíně se odehrálo mezinárodní utkání Internacionálů FC TVD Slavičín a výběru Spiše, který na Valašsko přivezl bývalý hráč Slavičína z osmdesátých let Stanislav Gejdoš. K zápasu byli přizvání i bývalý trenér slavičínských dorostenců a poté i mužů pan Ignác Matějovič a také svérázný správce slavičínského hřiště pan Michal Puškár. Samotné utkání probíhalo v přátelské atmosféře a slovenský tým se brzy ujal dvoubrankového vedení. Domácí celek se potom ale probudil a Petr Abrhám snížil na jednobrankový rozdíl. Slavičané své další šance neproměnili a hosté je potrestali brankou do šatny, poločas tak skončil jejich výhrou 3:1.

http://www.regionvalassko.cz/fotogalerie/20180531154141.jpg

 Utkání Internacionálů FC TVD Slavičín a výběru Spiše                   Foto: Laďa Dvorský

 

Ve druhém dějství přepnuli Internacionálové FC TVD Slavičín na vyšší obrátky a dokázali zásluhou Petra Abrháma a Josefa Šándora srovnat na 3:3. V době největšího náporu však upláchl jejich obraně Stano Gejdoš a Slováci znovu vedli o jednu branku. Domácí se vehementně snažili o vyrovnání, ale brankář spišského celku byl vždy na místě.

http://www.regionvalassko.cz/fotogalerie/20180531154038.jpg

 Internacionálové Slavičína                        Foto: Laďa Dvorský

 

Slavičané už hráli vabank a v samotném závěru střelou z dálky Slováci rozhodli o svém konečném vítězství. Zápas se však hrál v dobrém tempu a snesl velmi přísné měřítko, Slováci tak oplatili Slavičanům porážku z loňského roku. Po utkání následovalo společné posezení na tribuně slavičínského klubu, kde už měli značně navrch domácí hráči. Odveta by se měla uskutečnit v příštím roce na Slovensku. Zápas se konal pod záštitou Města Slavičína, které jej finančně podpořilo.

Internacionálové FC TVD Slavičín vs. Výběr Spišského regionu 3:5 (1:3)

Branky FC TVD: Abrhám 2, Šándor

-kos-

 

Náhledy fotografií ze složky Ze zápasu s výběrem Spiše